City of Dreams Mediterranean Anti-Cancer Classic Challenge

3 Δεκεμβρίου, 2023 @ 9:00 πμ - 4:00 μμ

€95

Την Κυριακή, 3 Δεκεμβρίου 2023, στη Λεμεσό, Η Λέσχη Ιστορικών & Κλασικών Οχημάτων Κύπρου μαζί με το Μουσείο Ιστορικού & Κλασικού Αυτοκινήτου σε συνεργασία με τον Αντικαρκινικό Σύνδεσμο Κύπρου, διοργανώνουν για τέταρτη συνεχή χρονιά μια φιλανθρωπική αγώνα ακριβείας- «City of Dreams Mediterranean  Anti-Cancer Classic Challenge».

Ο αγώνας θα έχει φιλανθρωπικό χαρακτήρα και όλα τα καθαρά έσοδα θα διατεθούν προς ενίσχυση του Αντικαρκινικού Συνδέσμου Κύπρου.

Η εκκίνηση θα δοθεί στις 9:00π.μ. από το City of Dreams Mediterranean Resort Λεμεσό και о τερματισμός θα γίνει στις 12:00π.μ στο City of Dreams Mediterranean Resort.

• Το κόστος συμμετοχής είναι € 95 ανά αυτοκίνητο (οδηγός και συνοδηγός) και € 90 για μέλη της LIKOK, και περιλαμβάνει συμμετοχή στη διοργάνωση, πρωϊνό καφέ και σνακ και αποκλειστικό γεύμα σε μπουφέ με ποτά  στo City of Dreams Mediterranean Resort.
  • Για κάθε επιπλέον επιβάτη ανέρχεται στα €30.
  • Για παιδιά κάτω τον 15 ετών ανέρχεται στα €15.

Το παράβολο που θα καταβάλουν οι συμμετέχοντες ΔΕΝ περιλαμβάνει την προβολή τους με διαφημιστικά αυτοκόλλητα πάνω στα διαγωνιζόμενα οχήματα.

3 Δεκεμβρίου, 2023
Κόστος: